Christmas Look | Singer

Święta już nam depczą po piętach, dlatego obok propozycji prezentów, które znajdziecie tu, czas teraz na uzupełnienie którym będzie inspiracja dotycząca ubioru na zbliżający się świąteczny okres. Jest to  klasyczna i bardzo elegancka kreacja ale w trakcie Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażam sobie odsłaniającej większość ciała stylizacji. Stawiam na skromność a jednocześnie wytworność no i (tylko) trochę… nonszalancji. Tym samym, zapraszam Was serdecznie na posta, który został zrealizowany w niesamowicie urokliwym, klimatycznym i niepowtarzalnym miejscu, znajdującym się na krakowskim Kazimierzu – pubowi Singer.

100_pp

Myślę, że niezaprzeczalnie gustownym elementem ubiorów na ten typ okoliczności jest spódnica, ale bynajmniej nie chodzi tu o mini spódnicę, odsłaniającą nasze dobrodziejstwa ale o tę z długością midi lub maxi. Nadaje ona niezwykłej szykowności i elegancji całej kreacji. Ja postawiłam na ciemno szafirową, satynową spódnicę, wiązaną w pasie, która charakteryzuje się dość głębokim rozcięciem, które można bez problemu regulować. I właśnie to rozcięcie, a la Angelina nadaje jej wspomnianej wcześniej nonszalancji.

Spódnicę zestawiłam z czarnym, cienkim golfem, który dzięki lekko błyszczącemu się materiałowi ładnie komponuje się z dołem stylizacji. Połączenie koloru czarnego i ciemnego szafiru lub granatu należy już od dawna do mojego ulubionego ale świetnie sprawdzą się także inne kolory czy też wzorzyste spódnice.

94_pp

50_fotor

51_fotor

sesja_0146_fotor

Oczywiście nie wyobrażam sobie świątecznej stylizacji bez błyskotek. Im więcej błysku tym lepiej! Niech to będzie torebka (przykład ciekawego dodatku tu), kolczyki, bransoletka, pierścień lub cały komplet świecidełek. Ja znalazłam w swojej szufladzie kolczyki, które dostałam bardzo dawno temu, ale chętnie po nie sięgam gdy chce “wzbogacić” swoją stylizację.

sesja_0028_pp

sesja_0028_pp-2_fotorFot.Roma Bitner

Mam nadzieję, że znajdziecie w mojej propozycji swoją inspirację i stworzycie ciekawe, świąteczne stylizacje w których będziecie się czuć wyjątkowo!

Życzę Wam magicznych Świąt i mnóstwo wymarzonych prezentów pod choinką!

♦♦♦

Facebook Comments

5 thoughts on “Christmas Look | Singer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *