ECOpositive Skin Care

 

Witajcie!

Dziś chciałam Was zaprosić do salonu Ecopositive, który znajduje się w Krakowie. Jest to wyjątkowe miejsce ponieważ dba się tam o Klienta i o jego skórę w wyjątkowy sposób. Ja trafiłam tam z potrzeby zadbania o swoją skórę twarzy w naturalny sposób, ponieważ byłam zwyczajnie ciekawa takiej pielęgnacji.

I właśnie Gabinet Ecopositive jest jednym z nielicznych miejsc w których dba się o skórę w zgodzie z naturą. Na samym początku przesympatyczna Pani kosmetolog przeprowadziła ze mną obszerny wywiad na temat m.in mojej pielęgnacji oraz stylu życia. Później przeszłyśmy do konsultacji oraz ustalenia planu pielęgnacyjnego, dopasowanego do obecnego stanu skóry. Wiedza na temat ogromu naturalnych składników i ich działania na skórę zaimponowała mi niesamowicie więc dla spragnionych takich informacji będzie to nie lada gratka!

🍀

Wybór zabiegu

Po analizie skóry zdecydowałam się na zabieg PHYT’S REVIDERM. Zależało mi, aby była to pielęgnacja energetyzująca oraz regenerująca zmęczoną skórę.
Jeden set jest przeznaczony dla jednego klienta i maksymalnie spersonalizowany. Ampułki zostają otwarte oraz zużyte przy kliencie, co zapewnia sterylność zabiegu.
Lista dobroczynnych składników zawartych w każdej ampułce jest bardzo długa (od oleju z konopii, po wyciąg z cytrusów czy naturalnej witaminy E do ekstraktu z mięty pieprzowej i palmy), ale najważniejsze jest to, że wszystkie są pochodzenia naturalnego!

PHYT’S REVIDERM set

Opis zabiegu

Sam zabieg składa się z 5 kroków/ampułek skomponowanych na potrzeby Klienta. Dwa pierwsze to demakijaż przegotowujący skórę do dalszych zabiegów oraz peeling złuszczający warstwę rogową, pozwalający skórze na przyjęcie aktywnych składników z serum. Kolejnym jest nałożenie dwóch rodzajów serum zawierających wysokie stężenie aktywnych składników. Następnym krokiem jest masaż pobudzający krążenie i dotleniający skórę oraz maska będąca wykończeniem całego zabiegu. Ja przed głównym zabiegiem dodatkowo wykonałam oxybrazję aby mocniej dotlenić i rozjaśnić moją skórę.

Oczyszczanie

Sól fizjologiczna do oxybrazji

Oxybrazja

Serum

Rezultaty

Już za pierwszym razem skorzystania z zabiegu odczułam znaczną poprawę stanu skóry. Dla mnie bardzo ważna była świadomość, że składniki są czyste, naturalne a na mojej skórze pozostało to co najlepsze. Twarz stała się jaśniejsza, delikatna i uspokojona. Do tego towarzyszące całemu rytuałowi zapachy, które utrzymywały się cały dzień dodatkowo wpłynęły na poziom satysfakcji :P. Od tamtej pory jestem stałą bywalczynią Ecopositive ponieważ ufam temu co jest mojej skórze tam dostarczane. A na cudne efekty długo czekać nie trzeba!

Dziękuję Salonowi Ecopositive i Pani Agnieszce za ciepłe przyjęcie i moją zdrową cerę!

Maska

 🍀☘️🍀

 

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *